Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Servis projektorů

Jsme výrobci, dodavatelé a systémoví integrátoři audiovizuální techniky.

Profesionální, korektní a vždy spolehlivý přístup Vašich zaměstnanců k plnění pracovních povinností byl jednou z hlavních záruk, které umožnily úspěšnou realilzaci dodávky a zprovoznění audiovizuální techniky. Bylo nám potěšením s Vaší společností spolupracovat.

Ing. Tomáš Bílek

Generální ředitel - HochtiefPůsobíme na trhu prezentační a projekční techniky již od roku 2004 s cílem navržení komplexního řešení a následné realizace projektů ke spokojenosti našich zákazníků. Získali jsme dvacet certifikací, akreditací a osvědčení pro řízení kvality, prodej a provádění vzdělávacích programů.

  • V roce 2013 jsme se stali výrobcem a výhradním distributorem úspěšného, mobilního a interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí – Magic Box.
  • Potřebujete navrhnout audiovizuální techniku pro vaše prostory? Neváhejte nás kontaktovat.

Jméno*
Neplatný vstup

E-mail*
Neplatný email

Telefon
Neplatný vstup

Poznámka
Neplatný vstup

*
Je nutné udělení souhlasu

Antispam*
Antispam Neplatný kód

Projekční plátna Kauber

Když na designu záleží, projekční plátna KAUBER! Kauber je výrobce vysoce kvalitních elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-te...

To mě zajímá

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatno...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít