Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Rádi vám navrhneme řešení přímo pro vaši školu. Pomůžeme Vám vytvořit prostory, ve Dkterých je radost učit. Vybavíme vám učebnu moderní interaktivní technikou, projektorem s plátnem, ozvučením nebo i obyčejnou tabulí. Žáci, studenti i ti nejmladší budou moci díky využitým technologiím jak poslouchat, tak se i aktivně zapojit do výuky.  

Vytvoříme nový příjemný a chytrý prostor odpovídající výuce 21. století. Ve třídách s naší technikou se budete společně se svými žáčky, žáky nebo studenty cítit skvěle a výuka pak půjde sama. Dodáváme různorodá zařízení. Pro nejmeší děti máme MagicBox nebo výškové nastavitelnou interaktivní tabuli. Děti tak získají nové vědomosti v přirozeném a dostupném prostředí. Pro Větší žáky máme interaktivní tabule až se dvěma pery a rozmanitou nabídkou edukativních programů od matematiky pro první třídu až po fyziku a chemii pro ty největší. V neposlední řafě tvoříme odborné a jazykové učebny. Do odborných učeben dodáváme prvotřídní techniku Pasco. Díky ní můžete při odborné výuce využít širokou škálu pokusů, kterýmí přitáhnete pozornost studentů.

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Dále by Vás mohlo zajímat...

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatnou "hotline" linku...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít