Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Představujeme Vám novinku MagicFan - magnet na zákazníky. Jedná se o zobrazovací zařízení, které díky rotaci vytváří 3D efekt obrazu vznášejícího se objektu v prostoru. MagicFan dokáže okamžitě přitáhnout pozornost procházejících lidí. Oceníte flexibilní možnost montáže a změny obsahu.

MagicFan nabízíme ve třech velikostech, 50, 70 a 100 cm v průměru. Jejich kombinací lze vytvořit 3D efekt libovolných rozměrů. MagicFan oceníte na výstavách, propagačních akcích, v nákupních centrech, kinech, pasážích, letištích, hotelech, barech a dalších místech s vysokou návštěvností. Lidé, kteří prochází kolem, okamžitě upoutá vaše sdělení. Stačí jen nahrát vhodnou 3D animaci nebo video a o zájem zákazníků máte postaráno!

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Dále by Vás mohlo zajímat...

Potřebujete servis nebo instalaci AV techniky?

Vytvoříme pro Vás individuální řešení AV techniky obsahující návrh projektu, sepsání stavební připravenosti i finální realizaci dohodnutého díla.Dlouhodobě spolupr...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít