Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

domaci kino

Připravíme pro Vás komplexní řešení k Vaší úplné spokojenosti. Provedeme Vás úspěšně od návrhu přes projekt až po realizaci díla. Máme mnohaletou zkušenost s řešeními na míru pro firmy i veřejnou sféru.

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou vyjádřili poděkování za dlouhodobou excelentní spolupráci s Vaší firmou. Velmi kladně hodnotíme zejména profesionalitu Vašich zaměstnanců, vynikající orientaci v současných trendech AV techniky, schopnost nabídnout optimální a perfektně funkční řešení za dobrou cenu, spolehlivost, flexibilitu a v neposlední řadě prvotřídní kvalitu práce.

Ing. Tomáš Mrázek

Ředitel IT, Saint-Gobain Orsil s.r.o.

Již od roku 2004 působíme na trhu prezentační a projekční techniky s cílem navržení komplexního řešení a následné realizace projektů ke spokojenosti našich zákazníků. Jsme výrobci, dodavatelé a systémoví integrátoři audiovizuální techniky. Klientům nabízíme více jak 10 leté zkušenosti s implementací s možností využít individuální řešení. Neváhejte nás kontaktovat  • V roce 2013 jsme se stali výrobcem a výhradním distributorem úspěšného, mobilního a interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí – Magic Box.
  • Jsme výrobci přípojných míst různých typů na míru. Školám i státním institucím umíme dodat interaktivní učebny či videokonferenční místnosti na klíč.
  • Zajišťujeme pronájmy a obsluhu AV techniky, provádíme servisní služby, konzultujeme a provozujeme telefonickou podporu (Po-Pá 8:30 - 17:00).V naší široké nabídce se specializujeme na špičkové světové značky. Našimi obchodními partnery jsou výrobci, kteří určují směr vývoje ve své oblasti.

Jméno*
Prosím vyplňte Vaše jméno.

E-mail*
Neplatný formát e-mailu.

Telefon
Neplatný vstup

Váš dotaz*
Prosím vyplňte Váš dotaz.

*
Je nutné udělit souhlas

Antispam*
Antispam Neplatný kód

Video a data projektory


canon hitachi panasonic optoma sharp nec casio sony barco epson logo

Centrální ovládání místností a řídící systémy


avit crestron

Videokonference


polycom

Ostatní produkty

Projekční plochy dodáváme od česko-německé firmy MW, matnice pro zadní projekce DNP, interaktivní tabule a jejich příslušenství Promethean a Pasco. Nabízíme digitální vizualizéry Samsung a Avermedia, mobilní multimedialní záznamové a stříhací centrum Mediasite, mikrofony a audio techniku od Sennheiser.

samsung sennheiser promethean pasco aver media

Péče o zákazníky

Pro naše stálé zákazníky můžeme nabídnout bonusový systém slev při každé další objednané zakázce. Jsme připraveni každému z Vás poskytnout maximální možnou péči v tak vyoské kvalitě, abyste rádi využívali našich služeb opakovaně.

Magic Box

V roce 2013 jsme ve spolupráci s učitelkami ze školek, psycholožkami a dětmi vymysleli MagicBox a od té doby jsme hrdými výrobci tohoto mobilního interaktivního zařízení, určeného pro výuku nejmenších dětí v mateřských a základních školách. Od roku 2013 již bylo instalováno více než 250 MagicBoxů v rámci České republiky a do světa jich vylétlo dalších více než 50. MagicBox pomáhá v arabských zemích, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Chorvatsku, ale také v Indii a Austrálii.


magicbox

Tonwelt

Revoluční řešení Tonwelt    Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém ...

To mě zajímá

Projekční plátna Kauber

Když na designu záleží, projekční plátna KAUBER! Kauber je výrobce vysoce kvalitních elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-te...

To mě zajímá

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatno...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít