Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

domaci kino

Připravíme pro Vás komplexní řešení k Vaší úplné spokojenosti. Provedeme Vás úspěšně od návrhu přes projekt až po realizaci díla. Máme mnohaletou zkušenost s řešeními na míru pro firmy i veřejnou sféru.

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou vyjádřili poděkování za dlouhodobou excelentní spolupráci s Vaší firmou. Velmi kladně hodnotíme zejména profesionalitu Vašich zaměstnanců, vynikající orientaci v současných trendech AV techniky, schopnost nabídnout optimální a perfektně funkční řešení za dobrou cenu, spolehlivost, flexibilitu a v neposlední řadě prvotřídní kvalitu práce.

Ing. Tomáš Mrázek

Ředitel IT, Saint-Gobain Orsil s.r.o.

Již od roku 2004 působíme na trhu prezentační a projekční techniky s cílem navržení komplexního řešení a následné realizace projektů ke spokojenosti našich zákazníků. Jsme výrobci, dodavatelé a systémoví integrátoři audiovizuální techniky. Klientům nabízíme více jak 10 leté zkušenosti s implementací s možností využít individuální řešení. Neváhejte nás kontaktovat  • V roce 2013 jsme se stali výrobcem a výhradním distributorem úspěšného, mobilního a interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí – Magic Box.
  • Jsme výrobci přípojných míst různých typů na míru. Školám i státním institucím umíme dodat interaktivní učebny či videokonferenční místnosti na klíč.
  • Zajišťujeme pronájmy a obsluhu AV techniky, provádíme servisní služby, konzultujeme a provozujeme telefonickou podporu (Po-Pá 8:30 - 17:00).V naší široké nabídce se specializujeme na špičkové světové značky. Našimi obchodními partnery jsou výrobci, kteří určují směr vývoje ve své oblasti.

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Video a data projektory


canon hitachi panasonic optoma sharp nec casio sony barco epson logo

Centrální ovládání místností a řídící systémy


avit crestron

Videokonference


polycom

Ostatní produkty

Projekční plochy dodáváme od česko-německé firmy MW, matnice pro zadní projekce DNP, interaktivní tabule a jejich příslušenství Promethean a Pasco. Nabízíme digitální vizualizéry Samsung a Avermedia, mobilní multimedialní záznamové a stříhací centrum Mediasite, mikrofony a audio techniku od Sennheiser.

samsung sennheiser promethean pasco aver media

Péče o zákazníky

Pro naše stálé zákazníky můžeme nabídnout bonusový systém slev při každé další objednané zakázce. Jsme připraveni každému z Vás poskytnout maximální možnou péči v tak vyoské kvalitě, abyste rádi využívali našich služeb opakovaně.

Magic Box

V roce 2013 jsme ve spolupráci s učitelkami ze školek, psycholožkami a dětmi vymysleli MagicBox a od té doby jsme hrdými výrobci tohoto mobilního interaktivního zařízení, určeného pro výuku nejmenších dětí v mateřských a základních školách. Od roku 2013 již bylo instalováno více než 250 MagicBoxů v rámci České republiky a do světa jich vylétlo dalších více než 50. MagicBox pomáhá v arabských zemích, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Chorvatsku, ale také v Indii a Austrálii.


magicbox

Výběr modulů Zavřít