Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

 

Proč jsou neviditelné?

Jsou neviditelné, protože se instalují pod vrstvu konečné omítky, mohou být umístěny také pod tapetou, kůží, nebo dřevěným obložením. Tyto reproduktory je možné umístit prakticky kamkoliv a je jen na Vás, jaký finální vzhled barvy či tapety Vašich zdí a stěn si vyberete. Reproduktory jsou totiž naprosto neviditelné pod jakýmkoli podkladem

 

 

 

 

 

 

Protože technologie se stále vyvíjejí, i my pro Vás máme novinku v podobě „neviditelných reproduktorů“ EOGO, které dokážou výborně ozvučit jak nové, moderní, tak i starší místnosti a vytvořit dokonalý zvukový zážitek bez ohledu na velikost místa.

 

 

Zvuk prostoupí celým prostorem a vy se budete cítit jako v koncertním sále. Hodí se nejen pro hudbu na pozadí, ale i pro domácí kino, reprezenativní prostory, designová studia, zasedací místnosti, chodby, obchody a hotely. Od teď se nebudete muset dívat na žádné přimontované reproduktory, nevzhledné kabely, které tak vizuálně narušovaly prostor na stěnách Jsou neviditelné, protože se instalují pod vrstvu konečné omítky, mohou být umístěny také pod tapetou, kůží, nebo dřevěným obložením. Tyto reproduktory je možné umístit prakticky kamkoliv a je jen na Vás, jaký finální vzhled barvy či tapety vašich zdí a stěn si vyberete. Reproduktory jsou totiž naprosto neviditelné pod jakýmkoli podkladem. Zvuk nemusí být produkován pouze klasickými reproduktory, které tlačí vzduch na principu pístu. Zvuk lze také vytvořit na principu vibrací či rezonancí povrchu. Třeba jako u kytary, houslí či piana. Struny nahradíme elektrickou ladičkou (budičem) a tvarované tělo hudebního nástroje moderním, lehkým, kompozitním materiálem. Výsledkem je mělký, vysoce efektivní „neviditelný“ reproduktor, který může být připojen k zcela běžnému audiozesilovači. Zvukovým zdrojem tak může být cokoli – od televizoru počínaje až po moderní digitální zdroje internetu.

           32 pix   repro nevyditelné

         

Jan Kára
Koordinace zakázek, servis, Přípojná místa, projekční plochy, pronájem AV, profi AV

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 725 947 632

Výběr modulů Zavřít