Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Jménem dopravní fakulty ČVUT v Praze bych Vám rád poděkoval za dodávku a instalaci spolehlivé interaktivní a prezenční techniky na naší fakultu v posledních letech. Rád bych touto cestou poděkoval i vašim technikům. Díky jejich profesionálnímu přístupu proběhla instalace rychle a úspěšně.

Ing. Drahomír Schmidt

Dopravní fakulta ČVUT v Praze

Podařilo se nám během našeho mnohaletého působení na trhu realizovat několik stovek úspěšných projektů.

Dnes již máme široké portfolio spokojených klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí s novými projekty. Naši klienti jsou vzdělávací instituce, soukromé firmy, veřejná správa a lékařská zařízení. V poslední době rozšiřujeme naše působení na zahraniční trhy. S produktem MagicBox se nám podařilo zaujmout široké publikum na veletrhu BETT 2015 v Londýně.
Nově: Po několika účastích na prestižních veletrzích Interpedagogica 2014 ve Vídni, Bett 2015, Bett 2016 v Londýně a Gess 2016 v Dubaji, jsme s tímto našim nápadem pronikli do celého světa a dnes patříme mezi úspěšné vývozce tohoto českého nápadu od Austrálie přes dálný východ, Evropu až po USA.

Představujeme vám referenční projekty zpracované pro naše klienty.

staropramen

Staropramen

Vybavili jsme návštěvnické centrum multiobrazovou projekcí, holografickou projekcí virtuální postavy pana sládka a interaktivním řídícím systémem Crestron.

Strom

Administrativní budova

Kompletní vybavení zasedacích místností AV technikou, přípojnými místy a nástěnnými tabulemi v sídle společnosti, která vyrábí zemědělskou techniku.

easports

Hanák Forum

Společnost Projektmedia vybavila prezentační fórum Hanák Průhonice Čestlice. Projekce je zajištěna průmyslovým projektorem Panasonic, ozvučení BOSE.

pre jungmanova

Pražská energetika

Kompletně jsme vybavili centrum energetického poradenství Pražské energetiky v Jungmanově ulici v Praze, kde jsme instalovali audiovizuální techniku.

bell

Bell Helicopter Prague

Naše společnost Projektmedia vybavila prezentační hangár a zasedací místnost. Vybavení: 77" průmyslové panely, přípojná místa

easports

Atlas Copco

Kompletní vybavení celého patra audio vizuální technikou, řídícími systémy, přípojnými místy a bezdrátovými technologiemi pro přenos obrazu a zvuku.

OK systém

OK system

Vybavení zasedacích a školících místností přípojnými místy a projektory EPSON s bezdrátovým přenosem obrazu. Kompletní řešení pro firmu.

Czech aviation training center

CATC

Czech aviation training center - vybavení školících a zasedacích místností přípojnými místy s přepínáním vstupů, průmyslovými panely a keramickými tabulemi.

easports

Electronic Arts

Vybavení prezentační místnosti Av technikou Yamaha, Bose, Panasonic a řídícím systémem Crestron a videokonferenčním systémem Polycom.

Knauf - sídlo společnosti

Knauf - sídlo společnosti

Kompletní vybavení jednací místnosti audio vizuální technikou v sídle společnosti. Technické vybavení místnosti: dataprojektor, výtah na projektor, ozvučení.

easports

Sídlo pojišťovny Uniqa

Kompletní vybavení a obnova AV techniky v sídle společnosti Uniqa Pojišťovna a.s. včetně integrace videokonferenferenčního systému Polycom.

Momento Café

Momento Café

Instalovali jsme Digital signage panel v kavárně Momento Café v provozovně v Ústřední vojenské nemocnici v Praze - Střešovicích.

Představujeme vám referenční projekty pro veřejnou správu.

pre jungmanova

Infocentrum Blanka

Kompletní vybavení audio vizuální technikou přednáškového sálu. Speciální velkoformátová interiérová zadní projekce pro venkovní pohled návštěvníků.

easports

Generální ředitelství cel

Kompletní vybavení audio vizuální technikou přednáškového sálu pro 200 posluchačů. Speciální přední výkonná projekce a bezdrátový přenos všech digitálních tras.

staropramen

Magistrát Hl. m. Prahy

Kompletní vybavení školící místnosti audio vizuálními prvky a interaktivní tabulí.

Představujeme vám referenční projekty z oblasti školství.

pre jungmanova

Karolinum

Kompletní ozvučení hlavního inauguračního sálu 20 mikrofony, prostorovou digitální eliminací zvuku s napojením na akustické varhany sálu a optickou přípojkou.

easports

Lékařská fakulta UK

Kompletní vybavení audio video technikou přednáškové auly pro 400 studentů. Speciální multi-obrazová projekce s interaktivní anotací prezentovaných dat.

staropramen

Cevro

Vybavení institutu politických věd Cevro projektory Canon XEED SX6, ozvučením H&K Audio, Sennheiser, řídícím systémem Crestron a elektrickým plátnem MW.

zasedací místnost

Pronájem AV techniky

Pronajali jsme audiovizuální techniku pro transfuzní lékařství - 2 projekce 15.000 ANSI na 5m x 4m na zavěšená plátna, ozvučení sálu s bezdrátovými mikrofony, režie.

pre jungmanova

Vojenské simulátory

Společnost Projektmedia dodala projekčních technologií LCOS (Liquid Crystal on Silicon) do leteckých a bojových simulátorů pro firmu SAAB Czech.

simulator

letecký simulátor ATR

Dodávka Barco projektorů pro CATC a jejich letecký ATR simulátor na letišti Václava Havla v městské části Ruzyně. Použita byla kvalitní AV technika firmy Barco.

05

Tonwelt v Terezíně

Dodávka značkového průvodcovského systému Tonwelt VG16 včetně nabíjecích kufrů.

Hrad2

Tonwelt na Pražském hradě

Dodávka Audioprůvodců včetně nabíjecího stojanu ECO Supra Charger.

TSK reference

TSK Praha

Vybavení zasedací místnosti AV technikou. Projekce Panasonic, elektricky stahovatelné plátno.

zasedací místnost

Zasedací místnost

Vybavení zasedací místnosti Av technikou Yamaha, Bose, Panasonic, interaktivní tabulí a řídícím systémem Crestron.

Krkonoske muzeum

SPRÁVA KRKONOŠSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU

Dodávka audioprůvodců supraGuide multi včetně nabíjecího stojanu supraCharger/multi a zařízení proti odcizení. Nahrání jazykových mutací včetně zajištění samotných překladů a dabingu v nahrávacím studiu profesionálními mluvčími.

Strahovsky klaster

STRAHOVSKÝ KLÁŠTER

Dodávka a montáž laserových projekcí s playery a řídícím systémem pro automatizaci. V rozlehlých chodbách Strahovského kláštera vznikla expozice s využitím animovaného multimediálního obsahu, který je na tamní starobylé zdi promítán pomocí 5 laserových projekcí Panasonic s centrálním řízení Crestron.

RTRV

RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ

Digitalizace vysílání TV a Rozhlasu se promítla i do digitalizace AV techniky a projekcí v konferenčním sále sídla RRTV. Provedli jsme digitalizaci kabelových tras, VGA kabeláž byla nahrazena HDMI a staré projekce nahradila nová EPSON a pro lepší komfort přísedících byl prostor doplněn náhledovým monitorem LG. Spolu s obrazem byl i zcela inovován systém ozvučení a mikrofonů. Ovládání využívá původních komponent CRESTRON, rozšířených jen o další periferie pro novou AV techniku.

krajsky urad stredoceskeho kraje

KRAJSKÝ ÚŘAD SŘEDOČESKÉHO KRAJE

Počítačová učebna v sídle STČ Kraje je nově vybavena laserovou projekcí EPSON, stávajícím Smart-Boardem, novou projekční plochou KAUBER, ozvučením APART, dotikovým náhledovým monitorem a řídícím systémem CRESTRON.

krajsky urad stredoceskeho kraje

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA STRAKONICE

Vybavení zasedacích místností projekcí EPSON, projekční plochou KAUBER, přípojnými místy BACHMANN, a audiokonferenční jednotkou PolyComp.

k vse

HYBRIDNÍ VÝUKA NA VŠE PRAHA

Doba „COVID-ová“ změnila přístup mnoha lidí i na akademické půdě. Jedna z mnoha místností na VŠE v Praze. Pro ty, kteří potřebují on-line konference, hybridní výuku jak audio nebo video, je toto optimální volba.
Velkoformátový panel o velikosti 98“, stropní mikrofonní pole SHURE, videokonferenční jednotka s dotykem a kamera Logitech.

O libeznice

SPORTOVNÍ AREÁL LÍBEZNICE

Venkovní ozvučení sportovního areálu v Líbeznicích. Dvojice výkonných reproduktorů JBL poháněná koncovým zesilovačem CROWN, doplněno o bezdrátový mikrofon AKG, mixážní zeilovač TASCAM a multi přehravačem TASCAM.

m heluz

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA HORNÍ BUKOVSKO

Nové vybavení zasedací místnosti a kanceláří v nově postavené centrále společnosti HELUZ cihlárenský průmysl. Videokonferenční jednotka Poly, dvojice PTZ kamer, interaktivní 86" display CLEVERTOUCH, podhledové projekční plátno KAUBER, projekce EPSON, řídící systém a bezdrátová konferenční jednotka BARCO..

 

Výběr modulů Zavřít