Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Představujeme vám výběr projektů, které jsme realizovali pro naše klienty.

pre jungmanova

Pražská energetika

Kompletně jsme vybavili centrum energetického poradenství Pražské energetiky v Jungmanově ulici v Praze, kde jsme instalovali audiovizuální techniku.

mcaffe

Momento Café

Instalovali jsme Digital signage panel v kavárně Momento Café v provozovně v Ústřední vojenské nemocnici v Praze - Střešovicích.

snack grill

Snack Grill Florenc

Realizovali jsme digitální prezentaci produktů - informační 32" zobrazovač s designovým čelním panelem a dvojici LED panelů s aktuální promo nabídkou.

alpin

Alpin Avion

Zařídili jsme kompletní vybavení školícího centra audiovizuální technikou. Vybavení místnosti: Dataprojektor, projekční plátno, plazmový panel, mikrofony, ozvučení sálu.

staropramen

Staropramen

Vybavili jsme návštěvnické centrum multiobrazovou projekcí, holografickou projekcí virtuální postavy pana sládka a interaktivním řídícím systémem Crestron.

pronajem

Pronájem AV techniky

Pronajali jsme audiovizuální techniku pro transfuzní lékařství - 2 projekce 15.000 ANSI na 5m x 4m na zavěšená plátna, ozvučení sálu s bezdrátovými mikrofony, režie.

Výběr modulů Zavřít