Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

av technika v mistnosti

Provádíme instalace AV techniky již více jak 15 let, a proto se na nás můžete s důvěrou obrátit, jako na profesionální dodavatele s bohatou zkušeností. Navrhneme Vám optimální řešení dle Vašich finančních možností a provedeme Vás od návrhu přes projekt až po úspěšnou realizaci díla.

Řešení na míru pro:

-zasedací místnosti

-konferenční a jednací prostory

-Auly, přednáškové sály

-interaktivní učebny

-kulturní domy a divadla

-muzea, galerie, infocentra

-veřejnou správu 

Vážíme si našich zákazníků a hledáme vždy optimální řešení poměru výkon/cena. Máme bohaté know-how v oblasti multimediální techniky a detaily zakázky průběžně konzultujeme jak s investory, tak např. se stavebními firmami. Mezi naše standardní služby patří i drobné stavební, elektro či zámečnické práce, zatemnění prostor nebo dodávka nábytku. Jsme tak schopni zastřešit celou zakázku v rámci naší firmy a dodat ji "na klíč". Neváhejte využít náš kontaktní formulář níže, pro nezávaznou poptávku.

   • více než 15-letá zkušenost se zakázkami na míru
  • koordinace se subdodavateli i investory
  • individuální řešení dodané "na klíč"

Kontakty:

+420 274 021 811 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Výběr modulů Zavřít