Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Připravte pro svoje návštěvníky nevšední zážitek ve vašem muzeu nebo galerii. Díky modernímu vybavení se návštěvník pohodlně dostane ke všem potřebným informacím a zajímavostem. Navíc se u toho skvěle pobaví. Například za použití audioprůvodců, dotykových panelů a v neposlední řadě zábavné interakce s exponáty.

Vaše muzeum či galerii vybavíme nejmodernější technikou a vaše expozice bude díky nám ještě přitažlivější a zajímavější. Díky správně zvolené technice předáte informace návštěvníkovi atraktivní formou. Pokud ve vašem muzeu či galerii chcete mít průvodce, který se nikdy neunaví, tak pro vás máme řešení, se kterým máte jistotu, že se ke každému návštěvníkovi dostane kvalitní zvuk nebo i obraz. V případě potřeby můžete zvolit intuitivního audioprůvodce, který si ovládá každý z návštěvníků sám podle toho, v jaké části expozice se právě nachází. V případě zájmu o konkrétní kalkulaci můžete použít kontaktní formulář nebo se obrátit na naše proškolené kolegy z obchodního oddělení.

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Dále by Vás mohlo zajímat...

Potřebujete servis nebo instalaci AV techniky?

Vytvoříme pro Vás individuální řešení AV techniky obsahující návrh projektu, sepsání stavební připravenosti i finální realizaci dohodnutého díla.Dlouhodobě spolupr...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít