Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

servisni balicky

Servisní balíčky představují souhrn pravidelných služeb a úkonů, které Vám ušetří čas i peníze. V rámci balíčku Vám zajistíme správnou funkci Vašeho zařízení, optimalizaci pro jeho vyšší stabilitu a komfort používání.

Jménem oddělení správy učeben Šafránkova pavilonu lékařské fakulty v Plzni, vyjadřujeme tímto poděkování za několikaletou profesionální spolupráci s firmou Projektmedia s.r.o. Uvedená firma a především majitel pan Jaroslav Veselý vždy vycházeli vstříc našim požadavkům, které jsou vzhledem k rozmanitosti úkolů a potřeb lékařské fakulty ne vždy standardní. Vždy se nám snažili individuálně najít cestu optimálního řešení pro naše potřeby.

Středisko didaktické techniky

Lékařská fakulta Plzeň, UKDíky pravidelným kontrolám, které jsou v rámci balíčku zdarma, jsme schopni mnohem rychleji řešit vzniklý problém a případně mu předejít. Pravidelná péče o zařízení vyžaduje méně akutního servisu a Vy tak ušetříte finanční prostředky. Servisní balíčky jsou určeny pro firmy a školy. Je možné je upravit dle Vašich požadavků a potřeb a sjednat individuální smlouvu. Nabízíme tři druhy balíčků.

  • zvýšení životnosti zařízení díky pravidelné údržbě
  • výběr ze 3 typů servisních balíčků
  • v rámci balíčku VIP zdarma výjezd v případě nenadálé poruchy

Přehled servisních balíčků

  Silver Gold VIP
Reakční doba na ohlášenou závadu   48 hod 24 hod
Kontrola správné funkce instalace a provozní údržba
Update nového software
Instalace nového firmware (je li k dispozici)
Kontrola provozních hodin
Nastavení projektoru a kalibrace obrazu
Vystavení servisního protokolu
Výměna baterií v dálkovém ovladači   
Profesionální telefonická podpora 8/5  
Zapůjčení náhradního zařízení v případě potřeby  
Náhradní lampa do projektoru skladem    
Čištění projektoru vč. vzduchových filtrů základní základní hloubkové
TO VŠE v místě instalace (zahrnuje výjezd technika) 2x ročně 4x ročně 1x měsíčně
Výjezd technika v případě nenadálé poruchy 30% sleva 50% sleva zdarma
Sleva na nákup techniky z našeho portfolia 3% 5% 10%

V dataprojektorech se používají speciální vysoce svítivé výbojky, které produkují velké množství tepla. K chlazení projektoru slouží ventilátor, který nasává vzduch přes vstupní filtry a nasátým vzduchem ochlazuje výbojku. Pokud chlazení nefunguje nebo je nedostatečné, dochází k poškození výbojky, případně celého projektoru. Proto je důležité v pravidelných intervalech čistit vzduchové filtry.

Standardně se provádí každých 100 - 200 hodin provozu. I při pravidelném čištěním vzduchových filtrů dochází k znečištění LCD panelů, polarizačních filtrů a optiky projektoru. Toto se projevuje snížením kvality projekce. Proto je potřeba alespoň 1x ročně provést hloubkové čištění projektoru.

Výběr modulů Zavřít