Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Řečnický pult ILS24H

img1_4
img1_4img2_4


ZLEPŠETE SVOU  PREZENTACi  S LEHKOSTÍ A JISTOTOU.

Tento krásný kompaktní designový pult  nabízí všechny funkce potřebné v přednáškových sálů a sálu. Dále možnosti  úpravy.  Eektricky nastavitelná  výška je klíčem k pohodlí uživatele při vytváření anotací na velkém displeji.

Hlavní displej je volba technologie,  WACOM 22 "pen / multi-touch interaktivní monitor, náš 21,5" HD pen-interactive monitor je  vaše volba monitoru, která se hodí do našeho VESA desku.

Tento rodinný systém ILS SpeakersCorner je dodáván s odnímatelným LS SlideSight multifunkčním ovládáním / console / náhledu nebo monitoru spolehlivosti nebo čtecího zařízení s integrovaným USB portem a vstupem na  karty. Tento pult / epodium splňuje požadavky norem ADA / DDA. 

ILS software podporuje systém: config-Q. Ten automaticky nastaví svůj kontrolní systém a podporuje vzdálenou pomoc a kontrolu, a Sho-Q pomůže měnit poznámky v prezentaci  s lehkostí. 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

  • posluchárna  
  • e-learning, streaming

Tonwelt

Revoluční řešení Tonwelt    Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém ...

To mě zajímá

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatno...

To mě zajímá

Speciální prezentační nástroje pro lékařské účely

Vyhrazený obrazový režim DICOM Preset nabízí přesnou reprodukci lékařských snímků v odstínech šedé, včetně rentgenových snímků, pro profesionální ...

To mě zajímá
x
Výběr modulů Zavřít