Jménem dopravní fakulty ČVUT v Praze bych Vám rád poděkoval za dodávku a instalaci spolehlivé interaktivní a prezenční techniky na naší fakultu v posledních letech. Rád bych touto cestou poděkoval i vašim technikům. Díky jejich profesionálnímu přístupu proběhla instalace rychle a úspěšně.

Ing. Drahomír Schmidt

Dopravní fakulta ČVUT v Praze

 

Podařilo se nám během našeho mnohaletého působení na trhu realizovat několik desítek úspěšných projektů.

Dnes již máme široké portfolio spokojených klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí s novými projekty. Naši klienti jsou vzdělávací instituce, soukromé firmy, veřejná správa a lékařská zařízení. V poslední době rozšiřujeme naše působení na zahraniční trhy. S produktem MagicBox se nám podařilo zaujmout široké publikum na veletrhu BETT 2015 v Londýně.

Představujeme vám referenční projekty zpracované pro naše klienty.

pre jungmanova

Pražská energetika

Kompletně jsme vybavili centrum energetického poradenství Pražské energetiky v Jungmanově ulici v Praze, kde jsme instalovali audiovizuální techniku.

bell

Bell Helicopter Prague

Naše sopolečnost Projektmedia vybavila prezentační hangár a zasedací místnost. Vybavení: 77" průmyslové panely, přípojná místa.

easports

Hanák Forum

Společnost Projektmedia vybavila prezentační fórum Hanák Průhonice Čestlice. Projekce je zajištěna průmyslovým projektorem Panasonic, ozvučení BOSE.

staropramen

Staropramen

Vybavili jsme návštěvnické centrum multiobrazovou projekcí, holografickou projekcí virtuální postavy pana sládka a interaktivním řízením systémem Crestron.

easports

Electronic Arts

Vybavení prezentační místnosti Av technikou Yamaha, Bose, Panasonic a řídícím systémem Crestron a videokonferenčním systémem Polycom.

knauf

Knauf - sídlo společnosti

Kompletní vybavení jednací místnosti audio vizuální technikou v sídle společnosti. Technické vybavení místnosti: dataprojektor, výtah na projektor, ozvučení.

uniqa

Sídlo pojišťovny Uniqa

Kompletní vybavení a obnova AV techniky v sídle společnosti Uniqa Pojišťovna a.s. včetně integrace videokonferenferenčního systému Polycom.

mcaffe

Momento Café

Instalovali jsme Digital signage panel v kavárně Momento Café v provozovně v Ústřední vojenské nemocnici v Praze - Střešovicích.

snack grill

Snack Grill Florenc

Realizovali jsme digitální prezentaci produktů - informační 32" zobrazovač s designovým čelním panelem a dvojici LED panelů s aktuální promo nabídkou.

alpin

Alpin Avion

Zařídili jsme kompletní vybavení školícího centra audiovizuální technikou. Vybavení místnosti: Dataprojektor, projekční plátno, plazmový panel, mikrofony, ozvučení sálu.

Představujeme vám referenční projekty pro veřejnou správu.

pre jungmanova

Infocentrum Blanka

Kompletní vybavení audio vizuální technikou přednáškového sálu. Speciální velkoformátová interiérová zadní projekce pro venkovní pohled návštěvníků.

easports

Generální ředitelství cel

Kompletní vybavení audio vizuální technikou přednáškového sálu pro 200 posluchačů. Speciální přední výkonná projekce a bezdrátový přenos všech digitálních tras.

staropramen

Magistrát Hl. m. Prahy

Kompletní vybavení rentgenové školící místnosti audio vizuálními prvky a projektory s lékařskou technologií DICOM pro diagnostiku a rozbory rentgenových snímků.

Představujeme vám referenční projekty z oblasti školství.

pre jungmanova

Karolinum

Kompletní ozvučení hlavního inauguračního sálu 20 mikrofony, prostorovou digitální eliminací zvuku s napojením na akustické varhany sálu a optickou přípojkou.

easports

Lékařská fakulta UK

Kompletní vybavení audio video technikou přednáškové auly pro 400 studentů. Speciální multi-obrazová projekce s interaktivní anotací prezentovaných dat.

staropramen

Cevro

Vybavení institutu politických věd Cevro projektory Canon XEED SX6, ozvučením H&K Audio, Sennheiser, řídícím systémem Crestron a elektrickým plátnem MW.

pronajem

Pronájem AV techniky

Pronajali jsme audiovizuální techniku pro transfuzní lékařství - 2 projekce 15.000 ANSI na 5m x 4m na zavěšená plátna, ozvučení sálu s bezdrátovými mikrofony, režie.

pre jungmanova

Letecké simulátory

Společnost Projektmedia dodala kompletní dodávku projekčních technologií LCOS (Liquid Crystal on Silicon) do leteckých a bojových simulátorů.

Tonwelt

Revoluční řešení Tonwelt     Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém...

To mě zajímá

Projekční plátna Kauber

Když na designu záleží, projekční plátna KAUBER!  Kauber je výrobce vysoce kvalitních elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-t...

To mě zajímá

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatno...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít