Rozumím

av technika v mistnosti

Chcete se podílet na růstu významné české firmy a realizovat své nápady a dovednosti? Chceme rozšířit náš tým a nabízíme tyto pracovní pozice:

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou vyjádřili poděkování za dlouhodobou excelentní spolupráci s Vaší firmou. Velmi kladně hodnotíme zejména profesionalitu Vašich zaměstnanců, vynikající orientaci v současných trendech AV techniky, schopnost nabídnout optimální a perfektně funkční řešení za dobrou cenu, spolehlivost, flexibilitu a v neposlední řadě prvotřídní kvalitu práce.

Ing. Tomáš Mrázek

Ředitel IT, Saint-Gobain Orsil s.r.o.

Technik:

Nemůžete stále sehnat prima práci? Tak to zkuste u nás! Ve spolehlivé české AV firmě s provozovnou na Praze 15. Pokud se Vám chce opravdu pracovat, pak to zkuste s námi!

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ ideálně elektro
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zručnost a šikovnost, dochvilnost a 100% spolehlivost.
  • Obchodní i technický typ člověka
  • Práce na PC na pokročilé úrovni
  • Osobní vlastnosti: výkonný, vstřícný, komunikativní, kolektivní hráč, smysl pro humor vítán
  • AJ či NJ výhodou
  • Praxe řízení vozidla
  • IČO, §50 výhodou

Náplň práce:

  • Instalace AV techniky u zákazníků
  • Kompletace přípojných míst, letování kabelů, technická podpora zákazníkům
  • Závozy zákazníkům po celé ČR spolu s instruktáží obsluhy

Nabízíme:

  • zajímavou práci s novými technologiemi
  • motivující systém odměňování, práce zatím na dohodu nebo IČO, po dobrých výsledcích i HPP
  • proškolení v Praze, kancelář je v Praze 15
  • notebook, mobilní telefon a podpora firmy

Životopis s podstatnými informacemi, případně i fotkou pod názvem "Práce" zašlete na:

Obchodník/ce

Do našeho týmu hledáme vnímavého, ambiciózního člověka, který se chce realizovat v obchodě a dokáže vytvářet špičkové obchodní výsledky. Rádi přivítáme i čerstvého absolventa VŠ, který se dokáže rychle chopit příležitosti a nevyhýbá se zodpovědnosti za svoji činnost.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně pedagog. směru s aprob. na IT, nebo elektro
  • umění komunikovat / převážně s ředitelkami mateřských školek
  • orientace v oblasti IT a audiovizuální techniky výhodou
  • kvalitní dovednosti s uživatelskou prací na PC podmínkou
  • příjemné a profesionální vystupování, umění prezentovat i více lidem najednou
  • orientace na cílového zákazníka, cit pro obchod, entuziasmus
  • angličtina nebo němčina vítána, ale není podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavou práci s naší novinkou, o níž je opravdu zájem - www.magbox.cz

Životopis s co nejvíce informacemi, případně i fotkou pod názvem "Práce" zašlete na:

Výběr modulů Zavřít