Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

vyprodej

Likvidujeme sklad a nabízíme Vám výprodej našich vynikajících produktů, hlavně nové a nepoužité zboží, jako např. průvodcovskou sadu Sehnheiser.

Zvláštní pozornosti si zaslouží zejména instalovaný řídící systém, který ovládá veškerou techniku v zasedacích místnostech. Tento systém je skutečnou "třešničkou na dortu" dodaného řešení a okamžitě si získal velkou oblibu u všech uživatelů. Vždy bezchybně funguje a umožňuje zcela intuitivně a komfortně ovládat veškerou instalovanou techniku.

Ing. Tomáš Mrázek

Ředitel IT, Saint-Gobain Orsil s.r.o.Na stránce produktů v kategorii Výprodej vám nabízíme výprodej našeho skladu. Jedná se ve větší míře o nové nepoužité zboží, které nám zůstalo jako přebytečné z instalací nebo si je zákazník neodebral. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých produktů.

Veškeré zde uvedené výprodejové ceny jsou bez DPH.

Produkty ve výprodejiTonwelt

Revoluční řešení Tonwelt    Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém ...

To mě zajímá

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatno...

To mě zajímá

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst referenční informace od našich významných klientů. ...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít